• 0

2% PKD veiklai paremti

Gerbiami ir mieli PKD nariai ir mūsų draugai,

kadangi Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo nuostatos suteikia mums galimybę 2 procentais paremti, tarp kitų subjektų, ir visuomenines organizacijas, norime Jūsų paprašyti, jei dar nesate apsisprendę, kad prisimintumėte ir Pasaulio kybartiečių draugiją mokėdami 2015 metų pajamų mokestį. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš Jūsų papildomų materialinių išlaidų, bet, kita vertus, šis Draugijos narių ir jos draugų 2 procentų finansinis įnašas į Draugijos iždą tikrai prisidės prie mūsų Miesto kultūrinio paveldo puoselėjimo ir jo išsaugojimo.

Su Jūsų pagalba Pasaulio kybartiečių draugija jau yra išleidusi keturias knygas, skirtas Kybartams – tai tik vienas iš mūsų užsibrėžtų tikslų, kurį mes vykdome.
Dabar mūsų laukia dar didesni darbai: esame įsteigę Algimanto Kezio galeriją ir tikime, jog tai – konkreti užuomazga Kybartų muziejaus idėjos realizavimui. Jau esame pradėję kaupti archyvinę medžiagą, skirtą Kybartams, ir tikimės, kad Jums ir Vilkaviškio savivaldybei padedant šis Pasaulio kybartiečių draugijos kultūrinis iššūkis artimoje ateityje Kybartuose bus įgyvendintas.

Čia, gerbiamieji kybartiečiai, tik dalis mūsų veiklos, kuri, be abejo, neapsieina be išlaidų (reikia pastebėti, kad Draugijos valdybos nariai tiesiogines išlaidas organizacijos veikloje susimoka patys).

O ką galime pasakyti apie mūsų Draugiją? Tai visi tie, kuriems yra svarbūs gimtieji, arba vaikystės, Kybartai – su įsirėžusiais atmintyje vaizdais ir prisiminimais… Juk mes – „kybartiniai“ ir tuo galime didžiuotis!

Tad ir šiais metais (juk dar ne per vėlu) kviečiame visus Lietuvos piliečius, neabejingus Pasaulio kybartiečių draugijos veiklai, skirti 2 procentus nuo savo pajamų mokesčio. Formą paramai galite pateikti iki gegužės 1 dienos.

Sekmės ir gero ūpo
PKD pirmininkas Leonas Narbutis


PIRMAS BŪDAS: Atsisiųskite iš Valstybės mokesčių inspekcijos internetinės svetainės www.vmi.lt formą fr0512 versija 02 ir ją atsispausdinkite.

 • Formos viršuje spausdintinėmis raidėmis įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, el. paštą ir telefoną.
 • Formos apačioje įrašykite pildymo datą, pažymėkite, kad forma yra pirminė, pažymėkite mokestinį laikotarpį ir nurodykite kiek procentų skiriate organizacijai. Įrašykite organizacijos duomenis: PASAULIO KYBARTIEČIŲ DRAUGIJA J. BASANAVIČIAUS G. 44, KYBARTAI LT-70405.juridinio asmens kodas – formoje įvardinta kaip „Paramos gavėjo identifikacijos numeris“: 301240791 (Banko duomenų pildyti nereikia).
 • Formos apačioje pasirašykite ir parašykite savo vardą ir pavardę.
 • Įdėkite formą į paprastą voką ir užklijuokite, o ant užklijavimo vietos pasirašykite.
 • Užklijuotą voką pristatykite į VMI.
  Užpildytos formos priimamos iki šių metų gegužės 1 d.

ANTRAS BŪDAS: Jeigu naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti ir išsiųsti 2 proc. formą FR0512 internetu:

 • Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą.Tada bankas Jums atidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę.
 • Atidarę užpildykite formą FR0512, v.2. Visos instrukcijos išsamiai paaiškintos.
  Duomenys apie organizaciją, kurių prireiks: PASAULIO KYBARTIEČIŲ DRAUGIJA J. Basanavičiaus g. 44, Kybartai LT-70405, juridinio asmens kodas 301240791 (banko duomenų pildyti nereikia).

Svarbu žinoti:

 • Jeigu pildote metinę pajamų deklaraciją, 2 proc. prašymą reikėtų atiduoti kartu su ja.
 • Jeigu 2 proc. skiriate ne vienai, o kelioms organizacijoms, svarbu, kad užpildytumėte apie jas vienoje prašymo formoje.
 • Jeigu Jūsų prašymuose bus klaidų, VMI jums grąžins formą pataisymui ir iki einamųjų metų liepos 1 dienos. Jūs dar galėsite užpildyti patikslintą formą.

Palikite atsiliepimą

lt_LTLithuanian
lt_LTLithuanian