Atminimo medalius įsteigė krepšininko šeima

Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos stadione surengtas 3×3 gatvės krepšinio turnyras, skirtas buvusio mokyklos mokinio, Lietuvos moksleivių 1969 m. čempiono Kęstučio Jasiulevičiaus atminimo medaliams laimėti. Juos dovanojo Kęstučio šeima.

Nors dieną lijo lietus, prieš varžybas oras pasitaisė. Į Kybartus atvyko kelios komandos ir iš Vilkaviškio.

Sveikinimo žodį taręs Kęstučio pirmasis treneris V. Miknevičius papasakojo apie jo sportinį kelią su komanda, kuri tapo Lietuvos moksleivių čempione, palinkėjo visiems būti tokiais kovingais, mylinčiais krepšinį kaip Kęstutis Jasiulevičius.

Turnyre dalyvavusios 12 komandų varžėsi dviejuose pogrupiuose, o po to kovos vyko olimpine sistema. Pusfinaliuose „Svirpliai“ iš Vilkaviškio 10:6 nugalėjo „Gudkaimio“ trejetą, o „Geras oras“ 6:7 pralaimėjo „Garažo“ komandai.

Rungtynėse dėl trečios vietos „Gero oro“ komanda (S. Ramanauskas, Š. Kvedaras, A. Kisieliauskas, V. Paškevičius) gana lengvai įveikė „Gudkaimio“ ekipą (L. Žemaitis, D. Kivyta, D. Markevičius, G. Remeika).

Finale vyresni ir labiau patyrę „Svirplių“ žaidėjai Ž. Vasiliauskas, J. Bagurskis, U. Barauskas 5:2 įveikė kiek netikėtai į finalą patekusius „Garažo“ jaunuosius krepšininkus D. Ziegoraitį, G. Jegorovą, J. Juškauską.
Varžybų prizininkams medalius įteikė Kęstučio Jasiulevičiaus sūnus Justinas. Visi turnyro dalyviai buvo patenkinti renginiu ir dėkojo rėmėjams bei organizatoriams.

Juozas MURINAS
Turnyro organizatorius

Nuotr.  Varžybų prizininkai su organizatoriais ir rėmėju Justinu Jasiulevičiumi.

Publikuota: „Santaka”, 2014 m. Birželio 17 d.