Kybartuose – kalėdinis krepšinio turnyras

Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos sporto salėje vyko tradicinis sporto klubo „Kristido“ organizuojamas kalėdinis 3×3 krepšinio turnyras.

Šiemet jame pareiškė norą žaisti aštuonios komandos. Dalyvavo po 4 jaunimo ir suaugusiųjų ekipas. Jaunimo grupėje savo pajėgumu išsiskyrė trys komandos: „Valančiūnai“ (R. Astrauskas, A. Alkevičius, K. Bradūnas, T. Eidukaitis), „RKS“ (A. Litvinavičius, M. Grybas, H. Krašauskas), ir „Čiopkos“ (L. Šalnauskas, L. Karpavičius, A. Grigaitis). Tarp šių ekipų vyko bekompromisė kova. „Valančiūnai“ laimėjo visas rungtynes ir tapo turnyro nugalėtojais. Kiek netikėtai „Čiopkos“ 10:9 įveikė „RKS“ ir užėmė antrą vietą. Treti liko „RKS“, ketvirti – „Oginsko“ krepšininkai.

Vyrų varžybos vyko taip pat labai atkakliai. Finale „Gudkaimio“ krepšininkai (L. Žemaitis, D. Kivyta, K. Linkevičius) tik po pratęsimo 21:16 nugalėjo „Dikembės“ komandą (D. Verbyla, S. Ramanauskas, J. Abraitis, A. Kisieliauskas). Rungtynėse dėl trečios vietos labiau patyrusi „Robeda“ (R. Dailidavičius, L. Savickas, V. Stankevičius) 28:16 nugalėjo „RKS“ žaidėjus.

Pasibaigus turnyrui, komandos prizininkės buvo apdovanotos sporto klubo „Kristido“ įsteigtais medaliais. Visi varžybų dalyviai apdovanoti Kauno „Žalgirio“ lankstinukais. Organizatoriai pakvietė žaidėjus dalyvauti ir 2016 metų Kybartų miesto krepšinio pirmenybėse A. Žako taurei laimėti.

Juozas MURINAS

Varžybų vyr. teisėjas

Nuotr. Suaugusiųjų grupės nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti sporto klubo „Kristido“ įsteigtais medaliais.

Publikuota: „Santaka”, 2015-01-31.