Futbolininkų rankose – pirmasis sezono trofėjus

Futbolo klubas Kybartų „Sveikata“ tapo Marijampolės apskrities futbolo federacijos (MAFF) žiemos pirmenybių 7×7 nugalėtojais.

Galbūt gali pasirodyti neįprasta, kad žiemos pirmenybės vyksta vasarą, tačiau šiemet tai stebinti neturėtų. Dar kovo pradžioje dėl koronaviruso pandemijos MAFF organizuotos varžybos buvo laikinai sustabdytos. Tuo metu turnyrinėje lentelėje Kybartų „Sveikata“ žengė ketvirtoje pozicijoje ir pusfinalyje laukė susitikimo su geriausia reguliariojo sezono komanda FK „Kazlų Rūda“. Pirmajame tarpusavio susitikime kybartiečiai jau buvo kartą pripažinę šių varžovų pranašumą.

Greičiausiai pirmenybių sustabdymas ir neplanuotai ilga pertrauka mūsiškiams išėjo į naudą. Praėjusios savaitės pabaigoje Marijampolės „Sūduvos“ futbolo stadione vykusį pusfinalio susitikimą įvarčiu pradėjo „Kazlų Rūdos“ žaidėjai, tačiau „Sveikatos“ atstovas Karolis Kereiša dar pirmojo kėlinio pabaigoje išlygino rungtynių rezultatą, o besibaigiant antrojo kėlinio laikui Rokas Gudelis tiksliu smūgiu išplėšė kybartiečiams pergalę 2:1 bei kelialapį į didįjį finalą.

Jame mūsiškiai susitiko su FK „Arsenalas“ komanda iš Kauno. Įdomu tai, kad net keli laikinosios sostinės žaidėjai gina Kybartų „Sveikatos“ klubo garbę antrojoje Lietuvos futbolo lygoje. Būtent dėl šios priežasties varžovai mūsų ekipos futbolininkams buvo itin gerai pažįstami.

Pirmieji finale į priekį išsiveržė kybartiečiai. Jie tai padarė po tikslaus Simo Rekašiaus smūgio. Deja, netrukus mūsų rajono sportininkai kamuolį iš savo vartų buvo priversti traukti net du sykius. Rezultatą vėl išlygino kybartietis Dominykas Ryckis, o pergalingą įvartį pelnė „Sveikatos“ veteranas, nepailstantis Gintaras Čibirka.

Nors paskutinės dvikovos minutės buvo labai nervingos, tačiau kybartiečiams pavyko atlaikyti varžovų šturmą, o finalinis teisėjo švilpukas paskelbė mūsiškių pergalę 3:2.

Nuotr. Po ilgos pertraukos atnaujinus MAFF žiemos pirmenybes niekas neprilygo Kybartų „Sveikatos“ futbolininkams.