Kybartiečiai įveikė Jonavo ekipą

Rungtynių pradžia buvo pakankamai rami, Sveikatos futbolininkai kontroliavo žaidimą bei turėjo teritorinę persvarą. Įpusėjus pirmajam kėlinui 22 min. Sveikatos vidurio gynėjui V.Norkeliūnui pavyko pasiūsti kamuolį į vartų tinklą ir išvesti savo komandą į priekį 1:0 , Jonavos futbolinikai dar bandė sukurti pirmam kėliniui nesibaigus kelias progas, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pirmas kėlinys baigėsi 1:0 Sveikatiečių naudai.

Prasidėjus antrajam kėlinui Jonavos futbolininkai buvo kur kas aktyvesni, nei pirmajam ir sukūrė keletą progų prie Sveikatos vartų, tačiau vėl atakos buvo nesėkmingos ir 63min Fajetono futbolinikams pavyko išlyginti rezultatą po puikaus baudos smūgio. Verta paminėti kad į Kybartų stadioną susirinko daug sirgalių, todėl nuo jų skanduočių ir didelio didelio palaikymo, komanda nenuleido galvų ir kovojo iki galo.

Sveikata pradėjo spausti varžovus ir turėjo keletą realių progų, tačiau nepavyko jų realizuoti, bet 75min. Erikas Ruškys išvedė komandą į priekį ir rezultatas 2:1 Sveikatiečių naudai. Jonavos futbolinikai atrodė pasimete ir tuo pasinaudodami mūsų futbolinikai nenustojo spausti varžovų ir tai davė vaisių, dar vienas įvartis 80min.

Jaunius Mikalauskas Sveikata 3 Fajetonas 1, tai buvo mirtinas smūgis Jonavos žaidėjmas ir rungtynių nugalėtojas buvo aiškus.