Turnyras – „Sveikatos“ žaidėjams atminti

Rugpjūčio 15 dieną įvyko šeštasis Kybartų miesto futbolo taurės turnyras, skirtas buvusiems klubo „Sveikata“ žaidėjams atminti.

Dėl pernai vykusios šimtmečio šventės vienų metų pertrauką padaręs renginys šiais metais vietinių futbolo mėgėjų buvo ypač laukiamas. Turnyre dalyvavo net septynios komandos, stipriausios išaiškėjo jo pabaigoje.

Trečiąją vietą iškovojo „Sparta“, antroje liko komanda „Pažįstami“, o turnyro nugalėtojais tapo ,,Brunas“. Pastaroji komanda iškovojo gražuolę taurę ir teisę vadintis geriausia Kybartų miesto komanda.

Kybartų „Sveikatos” prezidentas Nerijus Demenius apdovanojo geriausius turnyro žaidėjus. Geriausiais vartininkais pripažinti Lukas Šalnauskas ir Remigijus Ryckis, geriausiais saugais – Lukas Karpavičius ir Haroldas Kerušauskas, geriausiais puolėjais – Dominykas Ryckis ir Lukas Dabrišius. Geriausiu turnyro žaidėju tapo Augustinas Klimavičius.

Projektas (2019-1-0346/SRO) bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Futbolo klubo „Sveikata“ nuotr. Visus varžovus įveikusi „Bruno“ komanda neslėpė emocijų.

Publikuota: „Santaka”, 2020-09-11, Užsk. 2040.