• 0

Senųjų Kybartų nuotraukų paroda – kreipimasis į kybartiečius

2019 m. gruodžio 22 d. sueis 100 metų, kai KYBARTAI, pagal pirmąjį Nepriklausomos Lietuvos savivaldybių įstatymą, tapo MIESTU. Norime, kad vienas iš būsimų šventinių akcentų, pradedant 2016 metais, būtų Kybartų Algimanto Kezio galerijoje rengiamos SENŲJŲ KYBARTŲ NUOTRAUKŲ PARODOS. Žinoma, tik su Jūsų pagalba!

Jau kuris laikas šioje galerijoje pagarbiai saugome nuotraukų stendus su „Prarastųjų Kybartų“ vaizdais. Būtų nuostabu, jei galėtume papildyti ne tik šią kolekcijos dalį, bet ir sukaupti pokarinių Kybartų gyvenimo istorinius atspindžius. Tikimės, jog kybartiečiai – nesvarbu, kur gyventų, Lietuvoj ar užsieny – išgirdę apie šį projektą geranoriškai mus parems: pasidalins įdomiomis jų darbą, buitį ar laisvalaikį atspindinčiomis nuotraukomis.

Kiekvienai Jūsų dovanojamai nuotraukai reikalinga ir „gimimo metrika“: ant atskiro lapo surašyti kada, kur, kokia proga, kieno fotografuota, jei yra žmonių veidų, tai – kokie jų vardai ir pavardės. Labai svarbu ir dovanotojo vardas bei pavardė.

Ir Senųjų Kybartų, ir Pirmosios Nepriklausomybės laikų, ir pokario gyvenimą Kybartuose atspindinčias nuotraukas galite atnešti į Kybartų paštą Pasaulio kybartiečių draugijos valdybos narei Jolitai Ramanauskienei (tinkamai nuskenuosime) arba siųskite adresu: PKD A. Kezio galerijai, J. Basanavičiaus g. 9, Kybartai. Laukiame senųjų nuotraukų kokybiškų kopijų ir el. paštu: kybartieciai@gmail.com.

Skubėkime dalintis veringomis Kybartų praeities gyvenimo akimirkomis, kol jų dar neapgaubė užmaršties dulkės! Juk visa tai – bendra mūsų istorija, kurią niekas kitas, tiktai mes, galim perduoti ateities kartoms!

Iš anksto dėkinga 

Pasaulio kybartiečių draugijos valdyba


Palikite atsiliepimą

lt_LTLithuanian
lt_LTLithuanian