Kybartų „Sveikatos“ futbolininkai pirmąjį LFF II lygos Pietų zonos ratą užbaigė dvejomis varžybomis su Vilniaus komandomis.

Iš pradžių „Sveikatos“ futbolininkai svečiuose susitiko su vienais pirmenybių lyderių „Panerio“  komanda ir jas pralaimėjo 1:5. Rungtynes kybartiečiai pradėjo tokia sudėtimi: vartuose M. Mikelkevičius, gynyboje V.Norkeliūnas, M.Kereiša, T.Krakauskas, sauguose K.Kereiša, R. Melsbakas, M.Kiškėnas, R.Gudelis, G.Vieraitis, puolime M.Bičkovas, A.Pečiulis. Pirmieji rungynėse, po kurioziško įvarčio įsiveržė šeimininkai, bet už kelių minučių rezultatą išlygino M.Bičkovas. Pirmasis kėliniys pasibaigė taikiai 1:1. Antrajame kėlinyje „Sveikatos“ futbolininkams pritrūko jėgų ir Vilniaus komandą pelniusi 4 įvarčius be atsako iškovojo pergalę.

Antrose varžybose Kybartų futbolininkai namuose priėmė Vilniaus „Tera“ komandą ir šventė pergalę rezultatu 3:1. Rungtynes kybartiečiai pradėjo tokia sudėtimi: vartuose M. Mikelkevičius, gynyboje M.Kereiša, I.Siaurusaitis, A.Simanavičius, sauguose K.Kereiša, V.Norkeliūnas, T.Krakauskas, R.Gudelis, G.Vieraitis, puolime E.Stonkus bei A.Pečiulis.  Pirmajį rungtynių įvartį, kėlinio antroje pusėje, pelnė R.Gudelis, kuris gavęs kamuolį iš krašto, jį tiksliai pasiuntė į vartus. Antrasis kėlinys prasidėjo „Teros“ išlyginamuoju įvarčiu, kai sužaidus kelias minutes jie pelnė įvartį po kampinio. Tai pabudino šeimininkus ir jie perėmė kontrolę į savo rankas bei kurė  pavojingus epizodus prie varžovų vartų. 71min. R.Gudelis pelnė dublį bei išvedė komandą į priekį. Rungtynėms einant į pabaigą, po keitimo pasirodęs G.Čibirką pelnė 3 komandos įvartį bei užtvirtino komandos pergalę. Rungtynės pasibaigė rezultatu 3:1 „Sveikatos“ futbolininkų naudai.