Kybartų naujienos trumpai

Kybartų naujienos trumpai

Kategorija : Aktualijos , Miestas

KONCERTAS

Šį savaitgalį Kybartų orkestras dalyvaus šventėje „Myliu Palangą 2016“. Šiandien, (2015-05-21) 19.30 val., šio kolektyvo gerbėjai jubiliejinės orkestro programos galės klausyti Palangos koncertų salėje. Kartu su „Kybartų“ orkestru šįkart koncertuos ne tik jo programose nuolat dalyvaujantys solistai bei aviamodeliuotojai, bet ir žinoma šalyje dainininkė Ona Kolabovaitė bei pasaulinio garso tūbos virtuozas iš Vengrijos Rolandas Szentpalis. Sekmadienį, 13 val., Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje vyks Kybartų orkestro sakralinės muzikos koncertas.

VYKS ŠVENTĖ

Liepos 2 d. Kybartų miesto stadione vyks šventė „Muzikinė liepa Kybartuose 2016“. Programa žada daug įvairių staigmenų ir smagybių. Prekiautojai dailės, tradicinių liaudies amatų, tautodailės darbais ir kt. kviečiami registruotis jau dabar tel. 8 640 23 343 arba el. paštu renatas.gudaitis@kybartukc.lt.

POILSIUI

Neseniai per visą J. Basanavičiaus gatvės ilgį sustatyti 8 nauji suoleliai. Kybartų seniūnas Romas Šunokas sakė, kad jie gaminti galvojant apie sunkiau judančius senjorus, kurie eidami į miestą greitai pavargsta, tad tokiose „stotelėse“ galės atsipūsti.
Svarbiausia, jog miestui tai nekainavo. Metalo dovanojo UAB „Belor“, reikiamą formą jiems suteikė Kybartų katilinės darbuotojai, o suvirino UAB „Kybartų darna“.

AIKŠTELĖ

Eitkūnų gatvėje pradėta asfaltuoti krepšinio aikštelė vaikams. Taip pat bus atnaujintos lentos, stovai. Kai bus baigti darbai, kartu su moksleiviais bus braižomos linijos, jaunimas mokomas tausoti jiems patikėtą turtą.
Šioje aikštelėje miesto vaikai nežaidė jau dvejus metus, nes sutrūkusi, iškilnotu asfaltu danga jokiam sportui netiko. Aikštelės remonto darbus parėmė premjeras A. Butkevičius.

ATGIMIMAS

Senosios Vilkaviškio aikštės plokštės taps P. Cvirkos gatvės Kybartuose šaligatviu.
Šiuo metu vietinė seniūnija savomis jėgomis kloja tvirtas plokštes minėtoje gatvėje.
Pasak Kybartų seniūno, rajono centrui nebereikalingos plokštės pasienio mieste pravertė atnaujinant ne vieną taką parkuose, kitose vietose.

Publikuota: „Santaka“, 2016-05-21.


Palikite atsiliepimą

lt_LTLithuanian
lt_LTLithuanian