Tarp Kybartų ir Vilniaus: V. Jakelaičio knygos „Iš Paprūsės“ pristatymas

Tarp Kybartų ir Vilniaus: V. Jakelaičio knygos „Iš Paprūsės“ pristatymas

Buvęs kybartietis, ilgametis pedagogas Vytautas Jakelaitis žinomas ne tik savo kraštiečiams, išėjęs į užtarnautą poilsį, dar 1994 m. Vilniuje jis įkūrė Muitinės muziejų.

Pastarojo iniciatyva, bendradarbiaujant su Pasaulio kybartiečių draugija, sostinės gyventojams ir svečiams bus pristatyta pedagogo V. Jakelaičio knyga. Jis ne kartą yra prisipažinęs, kad mintimis nuolatos sugrįžta į savo vaikystės ir jaunystės miestą – Kybartus, kur praėjo patys gražiausi gyvenimo metai ir kuriuos jis labai myli. Taip gimė knyga „Iš Paprūsės“.

Todėl 2016 m. gegužės 20 d. 16 val. Muitinės muziejuje bus sukurtas tiltas, jungiantis Kybartus ir Vilnių, prisimenant knygos autorių, jo aprašytus Kybartus. Prisiminimais apie V. Jakelaitį dalinsis jo artimieji ir kolegos. Knygą istorinių faktų pristatys Gediminas Kulikauskas ir Violeta Mickevičiūtė, kuri skaitys ir knygos ištraukas. Svečiai turės galimybę pamatyti išskirtinę nuotraukų ekspoziciją, sukurtą būtent šiam knygos pristatymui. Malonią atmosferą tarp muziejaus sienų sukurs Pasaulio kybartiečių draugijos moterų vokalinis ansamblis „Senjoros“.

V.Jakelaičio knygos pristatymas


Palikite atsiliepimą

lt_LTLithuanian
lt_LTLithuanian