„Saulės“ progimna­zija pa­minė­jo Moky­tojų dieną

Kybartų „Saulės“ progimnazijoje tradiciškai buvo paminėta Mokytojų diena.

Tą rudenišką rytą visi mokiniai skubėjoį pirmąją auklėtojų vedamą pamoką, sveikino visus mokytojus su jų švente.

Antrąją pamoką vedę tėveliai papasakojo apie savo profesijas ir linkėjo nepasimesti renkantis gyvenimo kelią.

Vėliau savo mokytojus pakvietėme į šventinį koncertą, kurį režisavo lietuvių kalbos mokytoja Gitana Katkevičienė. Tą dieną apie Mokytoją buvo pasakyta daug gražių ir šiltų žodžių. Scenoje savo pasirodymu visus nustebino labai keistas svečias– Dėdė Rudenėlis. Jis į mokyklą atvyko netuščiomis, o su rudeniškomis vaišėmis mūsų mokytojams.

Šventę pagyvino muzikos mokytojos Vilijos Gaurienės paruošti dainininkai. Rimvydas Varnas visus užbūrė klarneto muzika (mokytojas Linas Daubaras). Savo naują nuotaikingą pasirodymą pristatė šokių mokytojos Irenos Šunokienės suburta šokėjų grupė.

Kartais pykstame ant savo mokytojų, jų nesuprantame, neklausome, bet ištiesų jie mums labai svarbūs. Mokytojai mus moko rašyti, skaičiuoti, suprasti. Jie padeda suvokti tai, kas bus labai svarbu ateityje. Tad dėkojome mokytojams ir mes, mokiniai, ir į šventę pasveikinti jų atėję tėveliai.

Mokytojus pasveikino ir padėkojo už jų kilnų darbą progimnazijos direktorius Arvydas Judickas. Savo mokytojams visi linkėjome naujų idėjų, kūrybiškumo ir išminties.

Gabija GUNTORIŪTĖ,

Skaistė VAITKEVIČIŪTĖ

Kybartų „Saulės“ progimnazijos mokinės

Nuotr. Mokiniai dovanojo mokytojams gražų koncertą.

Publikuota: „Santaka“, 2014-10-11

Leave comment

lt_LTLietuvių kalba
lt_LTLietuvių kalba