1,2 % parama Pasaulio kybartiečių draugijai

Kviečiame prisidėti prie draugijos rėmimo, pervedant 1,2 % pajamų mokesčio sumos. Jūsų gera valia mums labai reikalinga, kad galėtume realizuoti kūrybinius sumanymus, kurie būtų naudingi ir svarbūs visiems Kybartams ir prisidėtų prie Lietuvos kultūros paveldo išsaugojimo.

Taip pat pasidalinti šia žinute su savo draugais, pažįstamais ir visais, kuriems norisi prisidėti prie su Kybartais susijusios veiklos parama.

Kaip paskirti 1,2 % PKD? Pildydami formą, atkreipkite dėmesį į šiuos punktus:

E1: Gavėjo tipas: 2

E2: Gavėjo identifikacinis numeris: 301240791

E3: Mokesčio dalies paskirtis: Pasaulio kybartiečių draugija

E4: Mokesčio dalies dydis: 1,2% (arba nurodykite savo, jei norite skirti mažiau).

E5: Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio: 2022

AČIŪ Jums, PKD valdyba

Trumpai apie PKD

Pasaulio kybartiečių draugija įkurta 2007 metais ir joje nuo įkūrimo darbuojasi daugiau šimtas brandžių ir kūrybingų, Kybartų miesto praeičiai, dabarčiai ir ateičiai neabejingų žmonių. Susibūrėme tam, kad žadintume Kybartuose gyvenančių ir iš jų kilusių žmonių bendruomeniškumą, skatintume domėtis Kybartų miesto istorija, identifikuotume, kauptume ir saugotume šio unikalaus pasienio miesto istorinį-kultūrinį paveldą, puoselėtume ne tik Kybartams, bet ir Lietuvai bei pasauliui nusipelniusių kybartiečių atminimą.

Draugijos veiklos sritys: paveldas, švietimas, kultūra, leidyba ir sportas. Su mūsų nuveiktais darbais galite susipažinti internete adresu www.kybartai.lt .

lt_LTLietuvių kalba