13-oji Nacionalinė bibliotekų savaitės įvykę renginiai Kybartuose

13-ąją Nacionalinę bibliotekų savaitę šįmet vykusią balandžio 23 – 27 d. Kybartų m. biblioteka gražiai paminėjo su Kybartų lopšelio-darželio „Kregždutė” priešmokyklinio ugdymo dviem grupėmis : „Boružiukais ” ir „Pelėdžiukais”.

Vaikučiai pirmiausia buvo pasveikinti pirmąkart atėję į miestelio knygų šventovę; po to bibliotekininkė perskaitė susėdusiems mažiesiems lankytojams rašytojo K.Kubilinsko eiliuotą pasakaitę „Vilkas uodegą prišalo”; tautosakos kūrinėlio geresniam suvokimui ir įtvirtinimui darželinukai pasižiūrėjo trumpametražį muzikinį Rasos Jonikaitės filmuką „Uodega”.

Popietę paįvairino paleista suvalkietiška dainelė vaikučiams „Turėjo bobutė žilą oželį”. O renginuko pabaigoje įvyko abipusiai naudingi mainai: bibliotekai vaikučiai padovanojo apie 20 naujų spalvotų vaikiškų knygelių, o nuo bibliotekininkių gavo visą krepšelį žaisliukų.

Mes Kybartų m. bibliotekininkės tariame nuoširdų ačiū lopšelio – darželio „Kregždutė” priešmokyklinio ugdymo grupių:  „Boružiukai” ir „Pelėdžiukai” socialinei pedagogei Ilonai Mikalainienei, auklėtojoms Liucijai Sidabrienei, Jolantai Paškevičienei, Astai Mackevičienei ir auklėtojų padėjėjoms Astai Jakimavičienei bei Žanetai Alansevičienei už drąsą šiais sąstingio bei abejingumo lietuviškam žodžiui laikais platinti meilės knygai ir garsiniam skaitymui idėją , už norą ir sugebėjimą skirti , kas europiniame aruode yra grūdai, o kas tik pelai.

Leave comment

lt_LTLietuvių kalba