Gabių mokinių pagerbimo šventė Kybartuose

Birželis. Mokslo metai baigiasi. Perskaityta daug knygų, susipažinta su tai, kas buvo nežinoma, dalyvauta olimpiadose, konkursuose, džiaugtasi, o gal nusivilta. Rodos, visa, kas buvo, prabėgo akimirksniu. Dar keletas įamžintų akies mirksnių – fotografijų –  iš mokslo metų pabaigos šventės, prie kurių norisi įrašyti keletą žodžių.

Kiekvieno asmens pasiekimas turi būti įvertintas, esame įpratę, kad reikia juo džiaugtis. Visų pirma, džiugu, kad šviesios atminties Elenos Rožėnienės-Rozen premiją už labai gerus dalykų olimpiadų ir konkursų rezultatus pakeitė Pasaulio kybartiečių draugijos finansinė padėka. Dovanota 2500 litų suma buvo padalinta 23 gimnazistams ir gimnazijos vokaliniam ansambliui. Išties gera, kai gabių jaunų žmonių pasiekimai vertinami ne tik gimnazijos bendruomenės, bet ir tų – kurie ją garsino anksčiau. Taip, regis, kuriama nenutrūkstama tobulėjimo gija, perduodama ankstesnių kartų. Dėkojame Pasaulio kybartiečių draugijai už gimnazistų pasiekimų įvertinimą.

Taip pat šiais mokslo metais buvusios mūsų gimnazijos mokinės, pirmosios atkurtosios gimnazijos laidos abiturientės Eglės Leonavičiūtės, iniciatyva startavo projektas „Darau dėl savęs“, kurio tikslas – skatinti patenkinamai ir gerai besimokančių mokinių motyvaciją, siekti aukštesnių mokymosi rezultatų.

Sveikiname projekto nugalėtoją III d klasės mokinį Deividą Doršą, nuo praeitų mokslo metų dviem balais pagerinusį mokymosi rezultatus. Jam projekto koordinatorė įteikė privačių rėmėjų įsteigtą prizą – asmeninį kompiuterį.

Nuoširdžiai dėkojame projekto sumanytojai ir įgyvendintojai Eglei Leonavičiūtei, džiaugiamės jausdami jos paramą ir globėjišką rūpestį gimnazijai.

Mindaugas Bučinskas, Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos lietuvių kalbos mokytojas

Leave comment

lt_LTLietuvių kalba