Koncer­tas Sig­na­ta­rų na­muo­se

Pasaulio kybartiečių draugijos vokalinis ansamblis, vadovaujamas Irmos Menčinskienės, Vilniuje, Signatarų namuose, dalyvavo Vasario16-ajai skirtoje programoje. 

Signatarų namų direktorė Meilutė Peikštenienė, pristatydama svečius, išskyrė mūsų kolektyvą, kaip atvykusį iš toliausiai.

Erdvioje salėje pranešimo ir koncerto klausėsi daug garbingų žmonių. Prieš tai jie prezidentūroje dalyvavo renginyje „Atminties puokštė iš Prezidentės rankų“ – gėlių, skirtų padėti ant Vasario 16-osios akto signatarų kapų ir atmintinų vietų, perdavimo ceremoniale. 125 žmonių sąraše buvo ir mūsų ansamblio „vadybininkė“ Irena Bacevičienė, kaip signataro Jono Vailokaičio šeimos atstovė.

Tarp kitų atlikėjų šventėje gražiai nuskambėjo ir nuoširdžiai klausytojų priimtos mūsų kolektyvo dainos.

Didelį įspūdį paliko Signatarų namų aplinka– čia 1818 m. buvo pasirašytas Vasario16-osios aktas. Po renginio neoficialioje aplinkoje bendravome su renginyje dalyvavusiais žmonėmis, nusifotografavome prie žymiojo paveikslo „Vasario16-osios akto signatarai“.

Dalija Agota KARKIENĖ

Nuotr. Pasaulio kybartiečių draugijos vokalinio ansamblio, vadovaujamo Irmos Menčinskienės, dainos skambėjo Vilniuje, Signatarų namuose.

Publikuota: „Santaka”, 2015-03-03.

Leave comment

lt_LTLietuvių kalba