Kviečia ateiti, paklausyti ir aukoti

Rugsėjo 4 d., 18 val., Kybartų miesto parke vyks koncertas, skirtas paremti sveikatos, maisto, būtinų daiktų stokojančius vaikus per labdaros-paramos gerumo fondą „Ne apie mane“.

Kybartietė Gabrielė Kuliešiūtė kartu su Lietuvos moksleivių sąjungos Vilkaviškio mokinių savivaldų informavimo centru bei Kybartų kultūros centru kviečia pirmojo rugsėjo šeštadienio vakarą dalytis gerumu per labdaros-paramos fondą „Ne apie mane“. 

Prieš keletą metų įkurtas fondas rūpinasi sergančiais, skurstančiais, meilės ir maisto stokojančiais vaikais, jų svajonių pildymu, todėl per koncertą surinktos lėšos bus skirtos organizacijai, o ši nuspręs, kaip jas panaudoti. 

Labdaros renginį ves G. Kuliešiūtė ir Titas Šumakaris. Vakaro koncerte išgirsite atlikėją Deimantę Varnagirytę, klavišiniais ir saksofonu gros Paulius Kuliešius bei Domas Ziegoraitis, dainuos Kybartų kultūros centro vaikų popchoras „Spindulys“, o vakarą vainikuos pučiamųjų instrumentų orkestras „Kybartai“. 

Auką bus galima palikti aukų dėžutėje, o tie, kurie negalės atvykti į koncertą, bet nori prisidėti prie gražios iniciatyvos, tai gali padaryti iš anksto pervesdami pinigų į sąskaitą Nr. LT387300010146904805, Swedbank AB, banko kodas 73000, BIC – HABALT22 arba užėję į svetainę www.neapiemane.lt. 

Joje taip pat galima pažiūrėti, ką fondas jau yra nuveikęs ir kokiems geriems darbams dar reikia lėšų. 

Organizatoriai informuoja, kad renginys užtruks porą valandų ir kviečia pasirūpinti skėčiais ar kita apsauga nuo lietaus. 

„Santakos“ inf.

Publikuota: „Santaka“, 2021-8-27. 

lt_LTLietuvių kalba