Noras sportuoti parodė verslo kryptį

Po savaitės Kybartuose veiklą turėtų pradėti naujas sporto klubas. Lankytojų jame lauks idėją sumanę ir šiomis dienomis ją realizuoti bebaigiantys jauni treniruočių entuziastai Rimvydas Brazauskas ir Aistė Uldinskaitė.

Patys mėgsta sportą

Kybartiečius, norėsiančius turiningai praleisti laisvalaikį, padailinti figūrą ar pastiprinti sveikatą, sporto klubo „Impulsus“ kūrėjai R. Brazauskas ir A. Uldinskaitė pirmiausiai turbūt sutiks kaip bendraminčius. Mat viena iš paskatų rengti klubą – šių dviejų jaunų žmonių noras ir poreikis sportuoti.
Iš Matlaukio kilęs R. Brazauskas yra ne tik pradedantis verslininkas, bet ir sportininkas. Dvidešimt šešerių metų vaikinas – sporto klubo „Motobanga“ narys.

„Motociklų krose labai svarbu fizinis pasirengimas. Visi motociklininko raumenys turi būti gerai ištreniruoti. Su motociklu važinėju dvi dienas per savaitę, o likusias reikia sportuoti salėje. Taigi man pačiam šitas klubas yra labai reikalingas. Ir Aistė labai nori sportuoti, bet Kybartuose nėra kur“, – argumentus dėstė R. Brazauskas.

Kad esama nemažai norinčių treniruotis kybartiečių, R. Brazauskas sprendžia pagal sporto entuziastų keliones į treniruotes Vilkaviškyje. „Iš žmonių kalbų dabar atrodo, jog labai laukiama klubo atidarymo“, – sakė vaikinas.

Konsultuos ir prižiūrės

Jis prisiminė, kad seniau mieste veikusi sporto salė lankytojų nestokojo, joje mankštindavosi daug moterų. Rimvydo manymu, tą salę lankytojai pamažu paliko dėl to, jog kai kurie klientai pradėjo nekultūringai elgtis, o sudrausminti juos nebuvo kam.

„Klube, kiek įmanoma, būsiu aš pats. Dirbsime visomis savaitės dienomis. Savaitgaliais lankytojus konsultuos profesionalus treneris, Kaune turintis savo sporto klubą. Specialistas parengs žmonėms individualias programas, parodys, kaip taisyklingai atlikti paskirtus pratimus“, – būsimas paslaugas apibūdino klubo steigėjas.

Pravertė įvairiapusė patirtis

Vaikinas, gerą pusmetį svarstęs, planavęs ir skaičiavęs, išsinuomotose patalpose pats darbuojasi jau trys mėnesiai. Kadangi R. Brazauskas yra baigęs statybos inžinerijos mokslus, beveik visus persirengimo, higienos patalpų įrengimo ir treniruoklių salės remonto darbus atliko savo rankomis, į talką ateidavo ir brolis.

Steigiant klubą „Impulsus“, jaunam verslininkui pravertė ne tik paskaitose, bet ir laisvalaikiu sukaupta patirtis.

„Besimokydamas Kaune, stengiausi aplankyti kuo daugiau sporto klubų, vis į kitus važiuodavau treniruotis. Daug informacijos susirinkau taip bemėgindamas, – pasakojo R. Brazauskas. – Pagrindinius treniruoklius mudu su Aiste jau esame nusipirkę. Pas mus sportuoti galės įvairaus amžiaus lankytojai, įrenginių pagal savo poreikius ras ir vyrai, ir moterys. Poros nedidelių patalpų kol kas dar neįrengėme. Matysime, kaip klientai rinksis, ko pageidaus, gal norės imtynių treniruočių, gal jogos, o gal pirtelės. Žiūrėsime, ko žmonėms dar trūks, tą ir stengsimės įsigyti ar padaryti.“

R. Brazauskas sakėsi kol kas nesusidūręs su biurokratinėmis kliūtimis ar trukdžiais. Pasak jo, sunkiausia buvo sugalvoti klubo pavadinimą, dėl to galvą suko gal porą mėnesių. Daug patikusių vardų pasirodė besą jau užregistruoti Lietuvoje arba užsienyje, todėl sporto entuziastai klubą pavadino lotynišku žodžiu.

 Renata VITKAUSKIENĖ

 
Autorės nuotr. Nusprendusiam atidaryti sporto klubą Rimvydui Brazauskui praverčia ir statybininko, ir sportininko patirtis.

Publikuota: „Santaka”, 2014 m. Vasario 1 d. Šeštadienis.

Leave comment

lt_LTLietuvių kalba