„Noriu augti sveikas“

Kiekvienais metais, atšilus orams, Kybartų vaikų lopšelyje-darželyje „Kregždutė“ organizuojama sporto šventė.

Šiemet šiltų ir saulėtų dienų teko laukti ilgai. Todėl vos tik renginio organizatorės A. Dlugauskienė, R. Keidošienė ir A. Mackevičienė iš sinoptikų sužinojo apie artėjančius vasariškus orus, tuoj pat puolė ruoštis seniai planuotai šventei. O renginio išties būta nuostabaus!

Šventės dieną darželio kieme vaikai išvydo piratų laivą. Skambėjo muzika, aikštelėje buvo paruoštas sporto inventorius įvairioms rungtims, skirtoms ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems. Jūros piratų tema skatino darbuotojas paieškoti spintose dryžuotų marškinėlių ir tapti jūreivėmis.

Iš pradžių pagal pirato Flinto dainelę visi šventės dalyviai draugiškai padarė mankštą, o vėliau grupės varžėsi įvairiose estafetėse: mažiausieji rinko spalvotus kamuoliukus, didesnieji perdavinėjo kamuolį, vyriausieji lindo tuneliu ir mėtė vandens „bombas“ į nupieštus laivus.

Be užduočių neliko ir darbuotojos. Joms teko grįžti į vaikystę ir šokinėti su maišais. Daug juoko vaikams sukėlė virvės traukimas. Jie be didelio vargo nugalėdavo piratus, kurie netekę jėgų griūdavo ant žemės. Supratę, kad vaikų nenugalės, lydimi muilo burbulų, piratai „išplaukė“ savais keliais.

Smagi šventė baigėsi, tačiau ateity ji vėl bus organizuojama. Juolab kad tą pačią dieną gavome žinią, kad mūsų darželio sveikatinimo projektui „Noriu augti sveikas“ skirtas finansavimas. Norime, kad mūsų vaikai augtų sveiki, linksmi ir draugiški.

Ilona MIKALAINIENĖ
Kybartų vaikų lopšelio- darželio „Kregždutė“ socialinė pedagogė

Nuotr. Ir darbuotojos, ir vaikai šventės dieną tapo piratais.

Publikuota: „Santaka”, 2013 m. Birželio 1 d. Šeštadienis.

Leave comment

lt_LTLietuvių kalba