Pagerbtas Jono Dirvonskio atminimas

Kybartų ,,Saulės“ progimnazijos sporto salėje vyko tradicinis, jau dvyliktasis krepšinio turnyras buvusiam mokyklos direktoriui J. Dirvonskiui atminti.

Šių metų turnyre dalyvavo Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos, Lukšių V.Grybo,Griškabūdžio ir šeimininkai K. Donelaičio gimnazistai.

Varžybos vyko olimpine sistema. Pirmame pusfinalyje Kristijono Donelaičio gimnazistai rezultatu 43:52 nusiledo Lukšių komandai. Rungtynės vyko labai atkakliai. Rezultatas svyravo tai vienos tai kitos komandos naudai ir tik ketvirtajame kėlinyje svečiams pavyko atsiplėšti ir laimėti rungtynes. Rezultatyviai žaidė M.Kasparavičius(15 tšk.), D. Kivyta,K.Burauskas(11 tšk.). Svečių komandoje rezultatyviai žaidė broliai P. ir J.Bikmanai(21 ir 14 tšk.).

Antrame pusfinalyje K.Naumiesčio komanda irgi tik po labai įtemptos kovos 57:51 nugalėjo Griškabūdiečius

Nugalėtojų komandoje rezultatyviai žaidė J.Stankevičius(16 tšk.).Pralaimėjusių – L.Matulaitis (15tšk.).

Po šių rungtynių vyko iškilmingas varžybų atidarymas. Tylos minute buvo pagerbtas J. Dirvonskio atminimas, nuvežtos gėlės ir uždegtos žvakutės ant jo kapo.

Po pietų pertraukos rungtynėse dėl trečios vietos susitiko K.Donelaičio ir Giškabūdžio krepšininkai.Nors po pirmo kėlinio šeimininkai pirmavo 16:9,tačiau persvaros neišlaikė ir pralaimėjo 51:63.  Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo L.Matulaitis pelnęs 34 taškus.Pralaimėjusių gretose rezultatyviai žaidė K.Burauskas(15tšk.) ir D.Kivyta

Finale V.Kudirkos krepšininkai turėjo pripažinti V.Grybo gimnazijos krepšininkų pranašumą. Nors po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus- 10:10 vėliau neatsilaikė prieš galingesnius varžovus ir pralaimėjo rungtynes 32:65.Pralimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė J.Stankevičius(10tšk.), laimėtojų gretose J.Bikmanas irM.Kriščiūnas pelnė po 18 taškų.

Varžybų pertraukos metu vyko tritaškių konkursas. Jame  geriausiai sekėsi kybartiečių duetui K.Burauskui ir M.Kasparavičiui finale įveikusiems Griškabūdžio duetą:L.Matulaitį ir D.Motiejūną.

Varžybų uždarymo metu komandų prizininkių žaidėjai buvo apdovanoti atitinkamos spalvos medaliais. Juos  įteikė J. Dirvonskio sūnus Rūtenis. Geriausi komandų žaidėjai D.Kivyta,A.Stankevičius,M.Kriščiūnas,L.Matulaitis apdovanoti asmeniniais prizais. Varžybų organizatoriams padėkos prizą įteikė UAB „Vilkasta“ komercijos direktorius V.Gliaubicas.

Rungtynių pertraukų metu žiūrovus džiugino mokytojos S. Galinienės vadovaujamos šokėjos.

Varžybų organizatoriai dėkingi Rūteniui Dirvonskiui,  K. Donelaičio gimnazijos ir ,,Saulės“ progimnazijos administracijai prisidėjusiems rengiant šią gražią šventę.