„Sveikatos“ futbolininkai baigė sezoną

Baigėsi Lietuvos II lygos Pietų zonos futbolo pirmenybės, kuriose dalyvavo Kybartų „Sveikatos“ futbolininkai. Tarp dvylikos komandų užimta devinta vieta. Po praeitų metų pirmenybių, kuriose buvome penkti, lyg ir žengtas žingsnis atgal. Kas lėmė tokį pasirodymą?

Šiais metais iš pagrindų pasikeitė Lietuvos II lygos komandos. Žaidė net penkios ekipos iš Vilniaus, dvi – iš Kauno, kitos – iš Alytaus, Jonavos, Kazlų Rūdos (komandos pagrindą sudarė kauniečiai) ir mes, kybartiečiai. Iš pat pradžių jau tapo aišku, kad laukia sunkus sezonas su ilgomis išvykomis ir stipriais varžovais.
Komandą sustiprino po ilgokos pertraukos grįžę mūsų buvę žaidėjai J. Mikalauskas, E. Rūškys, M. Matulaitis. Prie komandos senbuvių D. Kereišos, H. Katiliaus, V. Norkeliūno, G. Čibirkos, M. ir K. Kereišų jau antrą sezoną prisijungė Sporto mokyklos trenerio R. Kanopos auklėtiniai D. Karpavičius, M. Snabaitis, E. Gliaubicas, I. Siaurusaitis, vartininkas T. Zavickas, M. Vaišnora, L. Kerušauskas, A. Kiseliauskas, D. Andriuškevičius.
Kadangi per paruošiamąjį periodą vyrai treniravosi daug ir noriai, tai turėjo duoti rezultatų. Pirmose sezono rungtynėse su Vilniaus „Gariūnais“ kybartiečiai pirmavo 2:0, tačiau teisėjo klaidos lėmė skaudų pralaimėjimą 2:3. Po šios nesėkmės fortūna nuo komandos nusisuko. Buvo pralaimėtos kelerios rungtynės: nors turėdavome persvarą, tačiau jos neišsaugodavome. Pirmajame rate surinkome tik devynis taškus.
Antrąjį ratą pradėjome fantastiškomis lygiosiomis 5:5 Vilniuje su „Gariūnais“, nors irgi pirmavome 3:1. Ši komanda galutinėje įskaitoje iškovojo antrąją vietą. Po to vieną po kitos įveikėme vėliau čempione tapusią „Rūdupio“ ekipą, trečios vietos laimėtoją „Žalgirio-3“, „Granito“ ir „Spyrio“ komandas.
Antrajame rate surinkome 17 taškų. Jau buvo matyti, kad jaunimas pradeda drąsiau žaisti prieš varžovus. Patikimai vartus saugojo T. Zavickas, įvarčius pelnė ne tik E. Rūškys (11), J. Mikalauskas (12), G. Čibirka (7), V. Norkeliūnas (2), bet ir jaunieji žaidėjai D. Karpavičius (3), M. Kereiša (1), K. Kereiša (2). Įrodėme, jog kaip lygūs su lygiais galime kautis su visais varžovais.
Daug džiaugsmo sirgaliams suteikė paskutinės laimėtos rungtynės Kybartuose prieš Vilniaus „Bekentą“ 6:4. Po pirmo kėlinio pirmavome net 5:1.
Per sezono uždarymo vakaronę rėmėjų dėka buvo apdovanoti naudingiausiu žaidėju pripažintas G. Čibirka, rezultatyviausias futbolininkas J. Mikalauskas, kiti komandos nariai. Sveikinimus ir linkėjimus jiems išsakė Kybartų seniūnas R. Šunokas, rėmėjai.
Esame dėkingi visiems, prisidėjusiesiems prie „Sveikatos“ klubo dalyvavimo pirmenybėse: rajono Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriui, specialiosios mokyklos „Rasa“ direktorei L. Žilinskienei, „Saulės“ progimnazijos direktoriui A. Judickui, Seimo nariui A. Butkevičiui, rėmėjams A. Neščiokui, V. Baltrušaičiui, V. Pušui.
Norisi pasidžiaugti, kad prasidėjo stadiono tribūnos stogo remontas, tad tikimės, jog lietaus vanduo ateityje neužpils rūbinės patalpų.
Būtų labai gerai, jeigu rajono Savivaldybės administracija rastų galimybę įsteigti stadiono priežiūros darbininko etatą. To klubas labai pageidauja ir tikisi.

Juozas MURINAS
Sporto klubo „Sveikata“ prezidentas

Publikuota: „Santaka“, 2012 m. Lapkričio 24 d. Šeštadienis.

Leave comment

lt_LTLietuvių kalba