Gerumo akcijos. Nuvežkime Kybartų Globos namų vaikus į Kino teatrą

Padėka

Dėkojame visiems geriems žmonėms, prisidėjusiems  prie šios gerumo akcijos. Surinkome tikrai didelę sumą – 1,902 Lt. Todėl  Kybartų globos vaikai galės pramogauti ne vieną kartą:

Gegužės 10 d. didesnieji  vaikai (45) Marijampolės kino teatre „Spindulys“ matė animacinį filmą „Sniego karalienė“ 3D formatu (spec. seansas globos namams).  Visi buvo pavaišinti saldžių kukurūzų spragėsiais bei sultimis. Ypatingai dėkojame Vilkaviškio Lions klubui už autobuso skyrimą ir pasirūpinimą vaikų nuvežimu. Mažesnieji  globotiniai – darželinukai (9) valdžios sprendimu buvo dar per maži važiuoti į Kino teatrą, todėl jiems suorganizavome susitikimą su Vilkaviškio muzikos mokyklos ir lopšelio – darželio „Buratinas“ muzikos mokytoja Raimonda Kurauskiene, kuri birželio 04 d. praves mažiesiems muzikinę programėlę su dainelėmis ir žaidimais. Didelis Jai AČIŪ už geranorišką prisidėjimą prie šios akcijos.

Gegužės 28 d. globotiniai važiuos į Druskininkų vandens parką!

Argi ne puiku??? 🙂 Nuoširdžiausias AČIŪ visiems prisidėjusiems.

Taip pat dėkojame Ekologiškų prekių parduotuvės „Rasakila“ savininkei Nomedai už partnerystę ir pagalbą šioje akcijoje.

Smagu, kad atsiliepė žmonės galintys kitaip padėti Kybartų globos vaikams: Mindaugas Vidugiris – mentorius pasisiūlė pravesti Kybartų globos namų paaugliams seminarą apie savęs pažinimą, tikras vertybes ir tikrus dalykus gyvenime, kurie keičia žmogaus esmę (gegužės 16 d), Vilniaus Antakalnio gimnazijos vaikų teatriukas atveš spektaklį pagal J.Ivanauskaitę „Kaip Marsis Žemėje laimės ieškojo“ ir daug visiems dovanų (gegužės), o vokalinė pop grupė iš Kauno „Ritė Bitė“ padovanos savo koncertuką Kybartų globotiniams.

Atsiliepė žmonės ne tik iš Lietuvos , bet ir iš Anglijos bei  Airijos. Dėkoju Airijos lietuvių folkloro ansambliui  Lietuviškas Dobilas  bei visiems lietuviams už jūrų marių prisidėjusiems prie šios gerumo akcijos.

Gera daryti gera DRAUGE!

Dievo palaimos Jums visiems!

P.S. Smagu bus matyti Kybartų globotinių DIDELES šypsenėles…

Aušra Augutė,

Kardokų bendruomenė

Leave comment

lt_LTLietuvių kalba