Metams baigiantis Kybartuose apsilankęs Savivaldybės meras Algirdas Neiberka pasveikino ir apdovanojo du aktyvius šio miesto gyventojus – ilgametį bendruomenės pirmininką Vitą Katkevičių ir jaunosios kartos atstovą gimnazistą Gražvydą Kivylių.

Šiuos kybartiečius drąsiai galima vadinti tikrais savojo miesto patriotais, gerais darbais, gražiomis iniciatyvomis garsinančiais Kybartų vardą. Tad šiemet švenčių proga rajono Savivaldybė nusprendė šiuos žmones pagerbti bei apdovanoti. Ir Vitui Katkevičiui, ir Gražvydui Kivyliui įteikti piniginiai čekiai. 

Kybartietis V. Katkevičius – miesto istorijos puoselėtojas. Jis ne tik buria savojo miesto gyventojus, vadovauja Kybartų bendruomenei, bet ir veda ekskursijas į Kybartus atvykusiems žmonėms iš visos Lietuvos bei iš įvairių užsienio šalių. Keturių valandų trukmės ekskursijoje „Pėsčiomis po istorinį Kybartų miestą“ dalyviai supažindinami su šios pasienio vietovės istorija, unikaliu senamiesčiu, parodoma įspūdingų architektūros detalių. V. Katkevičius džiaugiasi, jog Kybartai yra lankomas miestas, nes jo istorija išties yra įdomi. 

Už nuopelnus Kybartų kraštui bei Vilkaviškio rajono vardo garsinimą Savivaldybės meras A. Neiberka aktyviam bei visuomeniškam kybartiečiui įteikė 800 Eur vertės čekį. 

700 Eur vertės čekiu Savivaldybės vadovas apdovanojo jaunosios kartos atstovą Gražvydą Kivylių. Gimnazistui padėkota už tai, kad jis prisideda prie kalėdinio Kybartų miesto papuošimo ir tūkstančiais spalvingų lempučių kasmet išgražina Darvino gatvės 30-uoju numeriu pažymėto daugiabučio, kuriame gyvena, aplinką. 

Ryškiomis spalvomis šventiniu laikotarpiu išpuošta namo aplinka prikausto kybartiečių ir miesto svečių dėmesį, kartu kuria kalėdinę nuotaiką visame Kybartų mieste. 

Laikraštyje ne kartą esame rašę apie įspūdingas Gražvydo idėjas, kaskart vis įdomesnius jo sumanytos šviesų pasakos sprendinius. 

Už pilietiškumą, gražias iniciatyvas, gerus darbus G. Kivylius bei V. Katkevičius ankstesniais metais taip pat yra pelnę ir „Santakos“ nominacijas. 

„Santakos“ inf. 

Publikuota: „Santaka“, 2023-01-06. 

lt_LTLietuvių kalba