Kybartų bendruomenė profesinės šventės proga sveikino savuosius„angelus sargus“.

Kybartų bendruomenės pirmininkas, Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos narys Vitas Katkevičius pasveikino policijos darbuotojus ir jų rėmėjus Angelų sargų dienos ir Lietuvos policijos 90-mečio proga.

V. Katkevičius prabilo Justino Marcinkevičiaus žodžiais: „Pabandykime suprasti gyvenimą kaip pareigą. Kaip žmogaus pareigą žmogui, kaip žmogaus pareigą visuomenei, o visuomenės– žmogui, kaip saulės pareigą žemei, kaip tėvų pareigą vaikams, kaip dirbančiojo pareigą darbui, kaip mūsų pareigą tiesai ir ištikimybei, kaip mokslininko pareigą mokslui, kaip poeto ištikimybę ir pareigą poezijai, kaip pareigą gėriui ir grožiui, kaip pareigą tėvynei, kaip pareigą šiai dienai ir rytdienai, kaip pareigą medžiui ir paukščiui.“

Kybartų policijos nuovados viršininkas Robertas Fišeris, tardamas sveikinimo žodį, kolektyvui ir policijos rėmėjams palinkėjo ištvermės, stiprybės, kantrybės ir vienybės.

Švęsti šią mažą, bet reikšmingą šventę – Angelų sargų dieną – atvyko ir Vilkaviškio savivaldybės tarybos narys Algimantas Mackevičius, saugios kaimynystės grupės pirmininkas, policijos rėmėjų vadovas Vitalius Šidiškis.

„Santakos“ inf.

Publikuota: „Santaka”, 2014-10-11.

Leave comment

lt_LTLietuvių kalba