Sporto šventėje emocijos liejosi per kraštus

Jau antrus metus Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijoje organizuojama sporto šventė, kurios iniciatoriai yra antrų klasių vadovai J. Judickienė, G. Gražulis ir L. Zdancevičius.

Kaip teigė mokytojai, pagrindinis renginio tikslas – skatinti bendradarbiavimą tarp šeimos ir mokyklos, propaguoti tėvų, vaikų bei klasių vadovų laisvalaikio leidimą kartu, ugdyti sveiką gyvenimo būdą.

Šiemet į šią šventę gausiai susirinkę dalyviai galėjo džiaugtis puikia nuotaika ir geruoru, pamiršti rūpesčius ir pasportuoti. Prieš estafetes visi atliko linksmąją mankštą ir susiskirstė į komandas. Tėveliams kartu su savo vaikais teko prisiminti vaikystę.

Emocijos liejosi perkraštus, aidėjo juokas, garsūs šūksniai, kai kas irašarąbandėnubraukti. Juk taip norėjosi įrodyti, kad esi pats greičiausias, pats stipriausias, pats vikriausias ir atkakliausias!

Labiausiai buvo laukiama pasitikėjimo rungties, perkurią atsiskleidė glaudus vaikų ir tėvų tarpusavio ryšys. Po atkaklių kovų jau buvo nebe taip svarbu, kam sekėsi geriau, o kam prasčiau. Laimėjo visi, kurie tą vakarą atėjo pasimankštinti su savo atžalomis.

Tėvai ir mokiniai nuoširdžiai dėkojo klasių vadovams už gerus įspūdžius, galimybę atitrūkti nuo kasdienybės ir turiningai praleisti laiką kartu. Po tokio renginio kyla tik viena mintis, jog mokiniai, jų tėvai ir klasių vadovai glaudų ryšį sustiprina organizuodami ir dalyvaudami renginiuose, kurie vyksta netradicinėje aplinkoje.

Evelina BALIŪNAITĖ

Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos mokinė

Publikuota: „Santaka”, 2014 m. spalio 2 d.

Leave comment

lt_LTLietuvių kalba