Progimnazijos salėje karaliavo futbolas

Kybartų „Saulės“ progimnazijos sporto salėje įvyko tradicinis vaikų futbolo turnyras Kybartų klubo „Sveikata-2“ taurei laimėti.

Varžybose dalyvavo 1998 m. ir 2002 m. gimusių vaikų komandos iš Alytaus, Prienų, Vilkaviškio bei Kybartų.

2002 m. gimusių futbolininkų grupėje pirmas tris vietas iškovojo svečiai iš Alytaus: RSC, RSC-2 (treneris Rimvydas Kochanauskas) bei „Auska“ (treneris Aidas Kalimavičius). Ketvirta vieta atiteko Vilkaviškio „Širvintai“ (treneris Šarūnas Litvinas), penkta – Kybartų „Sveikatai-2“ (treneris Liutauras Savickas), šešta – Vilkaviškio „Širvintai-2“.

Buvo išrinkti geriausi komandų žaidėjai. Mūsų rajono komandose tai buvo Justas Paškauskas („Širvinta“), Ernestas Mickevičius („Sveikata-2“) ir Ignas Vaišnys („Širvinta-2“). Tarp prizininkų pateko ir geriausiu turnyro vartininku pripažintas Ignas Simanavičius („Širvinta“) bei gynėjas Arnas Alavičius („Sveikata“).

Per turnyro pertrauką vykusį trenerių konkursą laimėjo „Širvintos“ komandos vadovas Š. Litvinas.
Apdovanojimus jauniausiems futbolininkams įteikė buvęs kybartietis, mūsų klubo įkūrėjas, šiuo metu Šiauliuose gyvenantis Audrius Paškevičius.

„Vakaro vinimi“ pavadintose trenerių ir komandų vyriausių žaidėjų rungtynėse nugalėjo labiau patyrę treneriai. Šios dvikovos geriausiais žaidėjais buvo pripažinti Edvinas Simanavičius („Sveikata-2“) bei Audrius Paškevičius (treneriai).

Kitą turnyro dieną rungtyniavo 1998 m. gimę jaunieji futbolininkai. Aikštelėje užvirė dar didesnės aistros. Po atkaklios kovos pirmą vietą iškovojo Alytaus „Auskos“ komanda, antroji vieta atiteko Vilkaviškio „Širvintos“ klubui, trečia – Kybartų „Sveikatai“. Ketvirti turnyre liko Prienų KKSC sportininkai, penkti – Kybartų „Sveikatos-2“ žaidėjai.

Tarp geriausių komandų žaidėjų pateko Justas Vaišnys („Širvinta“), Mindaugas Kapačinskas („Sveikata“), Mangirdas Savickas („Sveikata-2“), taip pat gynėjai Paulius Krakauskas („Širvinta“) ir Dainius Savickas („Sveikata-2“), puolėjai Lukas Dabrišius („Sveikata“) bei Ronaldas Paulauskas („Širvinta“).
Per pertrauką vykusiame trenerių konkurse nugalėjo buvęs kybartietis, dabar Alytuje gyvenantis A. Kalimavičius.

Nerijus DEMENIUS
Turnyro vyr. teisėjas

Nuotr. Jaunieji futbolininkai džiaugėsi iškovotais apdovanojimais.
Klubas „Sveikata-2“ dėkoja už pagalbą rengiant turnyrą Ministrui Pirmininkui Algirdui Butkevičiui, Marijampolės apskrities futbolo federacijai, Kybartų „Saulės“ progimnazijos direktoriui A. Judickui, MB „Gėlių menė“, parduotuvei „Nandina“, V. Prudkauskaitei, A. ir Ž. Zorskiams, V. ir I. Stankevičiams, L. ir R. Mažerimams, R. ir J. Kivyliams, Z. Savickui, taip pat Kybartų „Sveikatos“ klubo prezidentui J. Murinui, N. Miknevičiui, A. Paškevičiui, A. Dailidei bei visiems, susirinkusiems į šią sporto šventę. Užsk. 7654

Publikuota: „Santaka”, 2013 m. Gruodžio 14 d. Šeštadienis.