Susitikimas su buvusia Lietuvos radijo žurnaliste Leonora Abraityte – Lione Starinskiene

Renginys įvyko sausio 11 d. ( penktadienį ), 16 val. Kybartų miesto bibliotekos skaitykloje. Viešnia atvyko visiškai netikėtai, bet norinčiųjų su ja susitikti ir pabendrauti atsirado ne tiek jau mažai: popietėje dalyvavo  (su bibliotekos darbuotojomis ) 18 kybartiečių.

Gerbiama Leonora Abraitytė – Lionė Starinskienė sėdėjo prie stalelio,  puošto lietuviška juosta bei žvakele, kadangi už lango dar buvo niūri diena. Vedančiosios pristatyta viešnia, trumpai papasakojo apie save, apie mokymąsi vidurinėje, prisiminė studijas. Tačiau daugiausia porino apie žurnalistės darbą, kuriam atidavė net 15 savo gyvenimo metų.

Reportažai su politikais, sveikatingumo temomis ir be galė kitų. Pasakė, kad  jos, kaip žmogaus, gyvenimas stipriai pakrypo kita linkme, kai ji pradėjo domėtis dvasiniais dalykais, kai aplankė Medžiugorę, Jaruzalę. Dalinosi mintimis, kokie stiprūs jausmai ją apėmė vaikščiojant tomis šventomis žemės vietomis. Išgirdome įvairių religinių dalykų, apie kuriuos dažnas net nesusimąsto. Pašnekovė buvo itin linkusi bendrauti, todėl  buvo kalbėta įvairiomis gyvenimiškomis temomis, aprėpiant ir aktualias temas šių dienų Lietuvoje, iš žurnalisto kėdės.

Leave comment

lt_LTLietuvių kalba