Vaikų stovykla sutvirtino bendrumo ryšius

bendrumo ryšius

Kybartų kultūros centras įgyvendino projektą „Vaikų dieninė stovykla „Kitu kampu“.


Projektas finansuotas iš Vilkaviškio rajono savivaldybės 2020 m. vaikų socializacijos programos, vykdomos per mokslo metus, finansavimo konkurso (sutarties Nr. J2 – 652/BD). Bendra jo vertė – 584,90 Eur. Projektą finansavo Vilkaviškio rajono savivaldybė. 

Veiklų tikslas: skatinti vaikus ir jaunimą atostogų metu bendroms aktyvioms, meninėms, sportinėms ir kūrybinėms veikloms, ugdant ir akcentuojant socializaciją, bendravimą bei komandinį darbą. 

Dėl Lietuvoje paskelbto karantino stovykla vyko nuotoliniu būdu, todėl vaikus skatinome dalyvauti bendrose aktyviose veiklose kartu su namiškiais ir virtualiai matomais kitais stovyklautojais. 

Kūrybinei veiklai skirtos priemonės buvo pristatytos kiekvienam vaikui, tad moksleiviai ne tik užsiėmė kūrybine, menine veikla, bet ir visa tai galėjo pakartoti užsiimdami su namiškiais jiems patogiu metu. Sportinės veiklos taip pat vyko per nuotolį – buvo jungiamasi per „Zoom“ programą, kur vaikai tiesioginio ryšio metu kartu su lektoriais darė mankštas, jogos pratimus. Labai pasiteisinusi naujiena buvo virtuali ekskursija po Kybartų miestą. Informacija su stovyklos dalyviais pasidalijo Kybartų miesto bendruomenės pirmininkas Vitas Katkevičius. 

Pagal numatytą programą stovyklos dalyviai kiekvieną dieną gavo pietus į namus. 

Džiaugiamės, kad po stovyklos jos veiklų aptarime dalyvavo ne tik stovyklautojai, bet ir jų tėvai. Buvo išreikštos nuomonės, jog vaikai liko patenkinti, atsirado bendrumo ryšys tarp brolių, seserų ir tėvų. Aktyvios veiklos, kurių vaikai laukė kiekvieną dieną, pateisino mūsų lūkesčius. 

Žydrūnė GUDIŠKIENĖ 
Kultūrinės veiklos vadybininkė

Eugenijos SAURUSEVIČIENĖS nuotr. Nuotolinės stovyklos dalyviai kiekvieną dieną laukė aktyvių veiklų.

Publikuota: „Santaka”, 2021-01-05.

lt_LTLietuvių kalba