Aikštę baigs tvarkyti rudenį

I. Levitano aikštės ir miesto parko rekonstrukcijos darbai šiuo metu pačiame įkarštyje. Darbus atliekanti kauniečių uždaroji akcinė bendrovė „Rofolis“ įsipareigojusi juos baigti šį rugsėjį.

Kaip sakė Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Audrius Balbierius, iš pradžių su darbus atliekančia bendrove buvo kilę šiokių tokių nesusipratimų, tačiau pavyko susikalbėti ir dabar viskas vyksta pagal planą. Tikimasi, kad darbai bus atlikti laiku.

Kybartų seniūnas Romas Šunokas turėjo kauniečiams priekaištų dėl sunkia technika sulaužytų kelkraščių, tačiau jis taip pat sakė, kad UAB „Rofolis“ – sukalbama įmonė, tad viską pavyko sutvarkyti.

Lėšos Kybartų reprezentacinės aikštės ir miesto parko rekonstrukcijai gautos iš bendro Lietuvos–Lenkijos projekto. Šiems darbams skirta apie 850 tūkst. litų. Projekte numatyti ir keli su kaimynais bendri renginiai.

Rekonstruojamo miesto parko atidarymo laukia ir eiliniai miestiečiai, ir pučiamųjų instrumentų orkestras „Kybartai“, kuris šioje vietoje mėgsta repetuoti. Erdvė netoli Kybartų kultūros centro naudojama įvairioms šventėms rengti, prie I. Levitano paminklo kasmet įžiebiama Kalėdų eglė.

Kybartiečiai jau turi ir tolesnę šios vietos plėtros viziją. Ateityje planuojama iš parko kapinių link einančią alėją pratęsti grįstu keliuku, vesiančiu lankyti anapilin išėjusių artimųjų kapų.

„Santakos“ inf.

Kristinos VAITKEVIČIENĖS nuotr.

Publikuota: “Santaka”, 2013 m. Birželio 29 d. Šeštadienis

Leave comment

lt_LTLietuvių kalba
lt_LTLietuvių kalba