Futbolo klubas „Sveikata“ skatina gyventi aktyviai

Kybartų futbolo klubas „Sveikata“ po savo sparnu glaudžia ne tik vyrų, bet ir vaikų komandas. Ekipos nariai taip pat patys nuolat organizuoja įvairias varžybas bei turnyrus.

Kybartų „Saulės“ progimnazijos sporto salėje įvyko tradicinis vaikų futbolo turnyras „Sveikata futsal cup“, į kurį susirinko jaunieji žaidėjai iš Kauno, Girionių, Kazlų Rūdos, Vilniaus, Vilkaviškio bei Druskininkų. Visos komandos pagal amžių buvo suskirstytos į grupes ir tarpusavyje žaidė rato sistema.

Turnyro nugalėtojais devynmečių grupėje tapo Kauno „Vytis futsal academy“ futbolininkai, tarp vienuolikmečių nugalėjo Kauno „Žalgirio“ sportininkai, o tarp dvylikmečių lygių neturėjo Vilniaus „Margirio“ komanda.

Visos ekipos, ne tik nugalėtojos, apdovanotos taurėmis, medaliais bei asmeniniais prizais.

Kiek vėliau Kybartuose įvyko dar vienas „Sveikata futsal cup“ vaikų futbolo turnyras. Šįkart į jį be šeimininkų kybartiečių atvyko komandos iš Kauno, Trakų, Kazlų Rūdos ir Vilkaviškio. Kaip ir praėjusį kartą, visos ekipos buvo suskirstytos pagal amžiaus grupes ir tarpusavyje žaidė rato sistema. Šįsyk turnyro nugalėtojais pačių jauniausių septynmečių ir aštuonmečių vaikų grupėse tapo Kauno „Vytis futsal academy“ futbolininkai. Tarp devynmečių lygių neturėjo Kauno „Fortūna“, o vyriausiųjų, vienuolikmečių, vaikų grupėje nepralenkiama buvo dar viena ekipa iš laikinosios sostinės – „Žalgiris futsal“. Turnyro dalyviams įteiktos taurės, medaliai, o geriausiems žaidėjams – asmeniniai prizai.

Nors FK „Sveikata“ vardas daugeliui asocijuojasi su futbolu, tačiau klubo nariai organizavo ir Kybartų miesto atvirąsias 4×4 tinklinio pirmenybes. Šiais metais jų nugalėtoja tapo „Vilkaviškio tinklinio klubo“ komanda, finale po neatremiamų Andriaus Strakalaičio smūgių 2:0 (25:20 ir 25:16) nugalėjusi „Alvitą“. Trečiąją vietą pirmenybėse iškovojo „Buderus“ tinklininkai iš Vilkaviškio. Jie mažajame finale taip pat 2:0 (25:17 ir 25:17) įveikė kybartiečių ekipą „Kamuolys apvalus“. Visi šie renginiai buvo finansuojami iš projektinių lėšų.

Projektas „Fizinio aktyvumo skatinimas Kybartuose“ (Nr. SRF-FAV-2019-1-0346) bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis.

Nuotr. Įvairiuose turnyruose jėgas išmėgina ir Henriko Katiliaus treniruojami jaunieji sveikatiečiai.