Kybartiečiams – trečioji vieta

Iškritus pirmajam sniegui įvyko visoje šalyje dėmesio sulaukianti futbolo šventė „Vieninga šeima“. Šį kartą tarp nugalėtojų pateko ir mūsų rajono atstovai.

Kaune, Maironio lietuvių literatūros muziejaus kiemelyje, vykusios futbolo šventės dalyviai susidūrė su neeilinėmis sąlygomis – jiems žaisti teko ant sniegu padengtos aikštės. 

Tradiciškai renginyje sportininkai apsiėjo be teisėjų. Taip buvo skatinami garbingo žaidimo principai. Visų dalyvių tikslas buvo vienas – įspirti nedidelį kamuolį į mažus vartus. 

Po visų sužaistų susitikimų paaiškėjo, kad pirmąsias dvi vietas užėmė Kauno ir Kauno rajono atstovai, o štai bronzos medaliai atiteko Radzevičiams iš Kybartų. Sportininkai buvo apdovanoti Kauno apskrities futbolo federacijos įsteigtais prizais. 

Renginio dalyviai ne tik mėgavosi futbolu, bet ir turėjo galimybę aplankyti Maironio lietuvių literatūros muziejų. 

„Futbolą galima žaisti visur ir visada. Tereikia nedidelės erdvės, futbolo vartų ir kamuolio. Jau seniai norėjau suorganizuoti futbolo šventę ant sniegu padengtos dangos. Visai netikėtai tai pavyko padaryti“, – šypsojosi renginio iniciatorius Martynas Karpavičius. 

„Santakos“ inf.

Beatos ŠTAMPACHOVOS nuotr. Radzevičiai iš Kybartų džiaugėsi trečiąja vieta.

Publikuota: „Santaka“, 2022-12-06.

lt_LTLietuvių kalba