Tarp prizininkių – kybartietės

Kybartuose įvyko moterų futbolo turnyras, skirtas paminėti Tarptautinę kovos su smurtu prieš moteris dieną.

Varžybos vyko Kybartų „Saulės“ progimnazijos sporto salėje. Į jas susirinko 5 komandos ne tik iš mūsų, bet ir iš Marijampolės, Kauno bei Elektrėnų savivaldybių.

Pirmąją vietą užėmė „Marijampolės futbolo centro“ ekipa, o antrąją – Elektrėnų „Fly Ladies“ sportininkės.

Garbingą trečiąją vietą iškovojo Kybartų „Sveikatos“ klubo moterų komanda. Ketvirtoje vietoje liko dar viena Marijampolės ekipa – „City“, o penktoje pozicijoje finišavo futbolo klubas „Dama“ iš Kauno.

Geriausia turnyro vartininke pripažinta Indrė Balandė iš „Fly Ladies“ komandos, o rezultatyviausia žaidėja tapo kybartietė Auksė Eidukaitytė. Absoliučiai geriausia turnyro futbolininke išrinkta nugalėtojų komandos atstovė Anastasija.

Projektas „Fizinio aktyvumo skatinimas Kybartuose“ (Nr. SRF-FAV-2019-1-0346) bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis.