Kybartietis – Lietuvos čempionas

Iš Kybartų kilęs Kęstutis Žeimys trečią kartą tapo Lietuvos stalo teniso čempionato asmeninių varžybų nugalėtoju.

Tikėjosi nugalėti

Tris dienas Druskininkų sportininkų rengimo centre vykęs Lietuvos stalo teniso čempionatas itin sėkmingai susiklostė iš Kybartų kilusiam K. Žeimiui, kuris ne tik tapo Lietuvos čempionu asmeninėje įskaitoje, bet ir iškovojo sidabro medalį vyrų dvejetų rungtyje, žaisdamas poroje su kauniečiu Ignu Navicku. Negana to, šiose varžybose Kęstutis savo kolekciją papildė ir bronzos medaliu, kurį pelnė mišrių dvejetų rungtyje, kovodamas poroje su Lietuvos rinktinės nare vilniete Kornelija Riliškyte.

Paprastai sportininkai labiausiai vertina titulus, iškovotus asmeninėse įskaitose. K. Žeimys – ne išimtis. Kybartietis sakė tikėjęsis nugalėti.

„Esu geros fizinės formos ir prieš čempionatą daug dirbau, todėl nuoširdžiai tikėjausi tapti čempionu. Finale labai norėjau susitikti su pernykščiu čempionu Alfredu Udra. Noras išsipildė. Smagu, kad pavyko nugalėti varžovą. Finalas buvo sunkus, jaučiau jaudulį ir stiprų žiūrovų palaikymą“, – prisipažino K. Žeimys.

Vaikino treneris Viktoras Rybakas taip pat teigė tikėjęs Kęstučio sėkme. Šiose varžybose dalyvavo ir Viktoro sūnus Vytautas, tačiau jis tarp prizininkų nepateko. Iš viso Lietuvos čempionate varžėsi 32 vyrai ir 31 moteris.

Tikslas – medaliai

Stalo teniso atstovai tęsia kovas ir komandiniame Lietuvos čempionate. Aukščiausioje lygoje rungtyniaujantys Vilkaviškio „Ryto-1“ sportininkai pastaruosiuose dviejuose turuose, vykusiuose Vilkaviškyje bei Kelmėje, įveikė Panevėžio, Vilniaus ir Gargždų tenisininkus bei patyrė pralaimėjimą prieš itin pajėgią sostinės ekipą, kurios sudėtyje žaidžia tarp 100 pajėgiausių pasaulio tenisininkų patenkantys iraniečiai.

Prieš paskutinį reguliaraus sezono turą, balandžio 19 d. vyksiantį Rietave, mūsų sportininkai rikiuojasi antroje turnyro lentelės vietoje. Vilkaviškiečių treneris ir ekipos vadovas V. Rybakas viliasi, kad šiemet pavyks susigrąžinti pastaraisiais metais prarastas pozicijas ir vėl iškovoti čempionato medalius. Iki šiol mūsiškiai tai buvo padarę 17 sykių.

Tvirtas pozicijas išlaiko ir žemesnėse šalies lygose žaidžiančios Vilkaviškio komandos. Pirmoje lygoje rungtyniaujanti „Ryto-2“ komanda pastaruosiuose turuose nugalėjo Mažeikių, Vilniaus ir Tauragės sportininkus bei pripažino sostinės ekipos pranašumą. Šiuo metu ekipa žengia ketvirtoje turnyro lentelės vietoje.

Antrojoje šalies lygoje žaidžiantys „Ryto-3“ sportininkai taip pat sėkmingai gina mūsų rajono garbę. Pastarajame ture ši ekipa įveikė Panevėžio, Akmenės ir Telšių atstovus. Toje pačioje lygoje žaidžianti „Ryto-5“ ekipa taip pat šventė 3 pergales, įveikdama Rokiškio, Gargždų ir Elektrėnų tenisininkus. Deja, taip pat antrojoje šalies lygoje žaidžiantiems „Ryto-4“ sportininkams sekasi ne taip gerai ir jie dažniau pralaimi, nei laimi.

Nuotr. Kęstučio Žeimio rankose – Lietuvos čempiono taurė ir kiti prizai.

„Santakos“ inf.

Publikuota: „Santaka“, 2024-04-05.

lt_LTLietuvių kalba